O nas

 

Polish Dairy

Polska jest jednym z największych producentów najwyższej jakości nabiału w Unii Europejskiej. Polish Dairy zapewnia łatwy i efektywny kosztowo dostęp do szerokiej gamy produktów takich jak wysokiej jakości proszki serwatkowe i mleczne, różne rodzaje serów oraz produkty z tłuszczów mlecznych, w tym masło. Dostarczamy produkty mleczne o różnym składzie, w różnych opakowaniach i od zróżnicowanych wytwórców w zależności od potrzeb naszych partnerów. Oferowane przez nas produkty mogą być wykorzystywane do różnych celów spożywczych.

Naszą misją jest promowanie polskich produktów mlecznych na całym świecie. Chcemy wspierać naszych partnerów biznesowych najwyższą jakością usług i doradztwa w obszarze polskiego rynku. Chcemy dostarczać wartość dodaną dla naszych klientów oraz być wiarygodnym długoterminowym partnerem biznesowym. Przywiązujemy dużą wagę do etyki i uczciwości naszego biznesu.

Jesteśmy zorientowani na budowanie osobistych relacji oraz pełnego zaufania z naszymi partnerami. Bierzemy odpowiedzialność za każdy aspekt naszego działania, aby stwarzać bezpieczne i efektywne środowisko handlu dla naszych klientów.

Oferta dla polskich mleczarni

Polskim mleczarniom oferujemy bezpośredni dostęp do najważniejszych światowych platform B2B w tym:

– Global Dairy Trade w Nowej Zelandii
– Dairy Auction Online w Holandii
– Alibaba.com w Chinach

oraz do strony handlowej Polish Dairy. Kontaktując się z Polish Dairy uzyskają Państwo pomoc we wszystkich obszarach transakcyjnych. Dedykowany opiekun klienta dobierze wspólnie z Państwem najlepsze rozwiązania handlowe pozwalające na dostosowanie ich do Państwa oczekiwań.

Adres

Polish Dairy sp. z o.o.
ul. Krakowiaków 46
02-255 Warszawa, Polska

Dane rejestrowe

NIP: 5223054886
REGON: 363776506
KRS: 0000603574

Kontakt

Tel.:
(+48) 730 731 563
Napisz