Kariera

Business Development Manager

Warszawa

Osoba zatrudniona na stanowisku Business Development Managera, dołączy do zespołu na etapie budowania strategii marki  i będzie odpowiedzialna za efektywne wdrożenie polityki handlowej i rozwój.

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów B2B na rynku międzynarodowym,
  • Współpraca i rozwój relacji z dotychczasowymi klientami,
  • Reprezentowanie firmy na targach i innych wydarzeniach branżowych,
  • Planowanie nowych kanałów sprzedaży,
  • Definiowanie standardów oraz kontrola realizacji obsługi klienta;
  • Analiza rynku (identyfikacja potencjalnych klientów, nisz rynkowych) oraz konkurencji;

Oczekiwania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży związanej z branżą mleczarską;
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych,
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych, w tym zagranicznych,
  • Samodzielność,
  • Umiejętności negocjacji,
  • Wysoka orientacja na cel,

Oferujemy:

  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy,
  • Praca w międzynarodowym  środowisku
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość realnego wpływu na kształtowanie biznesu firmy.

Specjalista ds. sprzedaży

Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie ofert handlowych, składanie i obsługa zamówień, telefoniczny i mailowy kontakt z klientami
  • Ścisła współpraca oraz wsparcie działu handlowego w bieżącej pracy operacyjnej
  • Obsługa portalu sprzedażowego
  • Administrowanie bazą danych klientów
  • Monitorowanie cen produktów w kraju i na świecie
  • Obsługa sekretariatu Działu Sprzedaży
  • Utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami oraz dbałość o pozytywny wizerunek firmy
  • Współpraca z innymi działami firmy (logistyka, marketing, finanse)

Wymagania:

  • Dokładność i dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Komunikatywność i umiejętności interpersonalne
  • Znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie min. średnie

 Oferujemy:

  • Umowę o pracę, stałe wynagrodzenie + premie
  • Ciekawą pracę i możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych
  • Życzliwą atmosferę i niezbędne narzędzia prac

Adres

Polish Dairy sp. z o.o.
ul. Belwederska 9a
00-761 Warszawa, Polska

Dane rejestrowe

NIP: 5223054886
REGON: 363776506
KRS: 0000603574

Kontakt

Tel.:
(+48) 730 731 563
Napisz